O nas

Pokrótce o nas

Spółka Egzekucja realizuje misję aktywnego i wiarygodnego uczestnika rynku finansowego, poprzez świadczenie szerokiego zakresu usług z dziedziny zarządzania należnościami, Firma ukierunkowana jest na doskonalenie kompetencji i rozwiązań służących zapewnieniu najlepszej jakości świadczonych usług. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów spółka Egzekucja od wielu lat wspiera podmioty gospodarcze prowadzące działalność gospodarczą, które w wyniku nierzetelności swoich kontrahentów poniosły straty finansowe. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku wspieramy krajowe i zagraniczne podmioty gospodarcze oferując pełen pakiet usług związanych z zarządzaniem należnościami.

Naszymi atutami są: wiedza, doświadczenie, profesjonalizm i skuteczność. Spośród innych kancelarii wyróżnia nas przede wszystkim stosowanie niestandardowych, opartych na wiedzy psychologicznej, metod odzyskiwania należności. Zatrudniamy osoby, które od wielu lat zawodowo zajmują się windykacją. Nasz zespół, oprócz pracowników stacjonarnych, tworzą windykatorzy terenowi wyspecjalizowani w branży gospodarczej. Głównym obszarem naszej działalności jest windykacja bezpośrednia. Naszym Klientom zapewniamy dostęp do całej gamy usług, począwszy od monitoringu płatności, poprzez szeroki zakres metod odzyskiwania należności oraz zbierania informacji (wywiadownia gospodarcza), na postępowaniu sądowym i egzekucyjnym kończąc.

Spółka Egzekucja posługuje się szeregiem nowoczesnych narzędzi, służących odzyskaniu należności. Posiadamy dostęp do rejestrów handlowych na całym świecie. W każdej chwili możemy sprawdzić status prawno-finansowy potencjalnego partnera biznesowego oraz dłużnika. Jesteśmy ukierunkowani na jakość i bezpośredni kontakt z dłużnikiem, ponieważ jest to najskuteczniejsza forma windykacji. Kładziemy nacisk na mediacje i negocjacje, jako najlepszy sposób na polubowne rozwiązanie problemu oraz najszybsza forma odzyskania należności. W naszej pracy wykorzystujemy windykację terenową, kontakt telefoniczny oraz korespondencję drogąpocztową i elektroniczną.

Zapewniamy naszym Klientom szeroki zakres usług prawnych w zakresie prawa: przewozowego, handlowego, upadłościowego, umów, spółek, konkurencji, oraz zakładania firm.