• Skutecznie odzyskamy
  TWOJE PIENIĄDZE
  od dłużnika w dowolnym miejscu na świecie
  Nasze doświadczenie oraz wykorzystanie nowoczesnych systemów informatycznych i specjalistycznych
  narzędzi, skutecznie odzyskujemy należności na terenie całej Europy, Azji czy Ameryki Północnej.
  Nasza sieć partnerskich kancelarii prawnych w ponad kilkudziesięciu krajach całego świata
  pozwala na szykie, profesjonalne i efektywne działanie z wykorzystaniem wszystkich środków prawnych.
 • ZAOPIEKUJEMY SIĘ
  Twoimi należnościami i wspomożemy w unikaniu długów trudnych
  Monitoring należności to dodatkowa i efektywna kontrola nad płatnościami, która pozwala unikać dłużników i długów trudnych.
  To skuteczna ochrona przed dłużnikami oraz przydatne narzędzie do zapewnienia regularności płatności oraz zapobieganie opóźnieniom.
  Monitoring należności pozwoli wyjaśnić wszelkie nieporozumienia, uzupełnić braki w dokumentacji, a w rezultacie upłynnić wpływy należności.
  Ponadto, jeśli jakikolwiek podmiot był już windykowany przez naszą firmę - ostrzeżemy i udzielimy wszelkich informacji i porad.

Działamy niemal od razu od zarejestrowania zlecenia Nie musisz podpisywać z nami długoletniej umowy - wystarczy jedno zlecenie

Nasze usługi to gwarancja skuteczności profesjonalizmu zaangażowania w odzyskiwaniu należności i wspieraniu Klientów


Możesz liczyć na nasze zaangażowanie

Zależy nam, by Twoje pieniądze wróciły jak najszybciej. Przez ponad piętnaście lat działania na rynku, wypracowaliśmy mechanizmy i procedury, które pozwalają nam na skuteczną analizę sytuacji, dostosowanie potrzebnych środków i narzędzi, a następnie - bez żadnej zwłoki - odzyskanie długu od Twoich dłużników.

Odzyskiwaniem należności dla Ciebie zajmują się profesjonaliści, którzy poprowadzą Twoją sprawę adekwatnie do jej charakteru i rzeczywistych możliwości odzyskania pieniędzy.

Obsługujemy kilkuset Klientów na terenie Polski, państw Unii Europejskiej oraz Azji Wschodniej, przez co możesz liczyć na naszą wiedzę prawną oraz na temat firm w wybranym kraju. Posiadamy sieć partnerskich kancelarii prawnych w ponad pięćdziesięciu krajach na świecie. Nie ma zatem znaczenia, gdzie znajduje się Twój dłużnik. Mamy narzędzia i wiedzę, by odzyskać od niego Twoje pieniądze.

i wsparcie

Podejmujemy wszystkie możliwe kroki, aby odzyskać Twoje pieniądze bez udziału sądu i komornika. Przy wykorzystaniu naszej wiedzy oraz dostępnych, rozmaitych narzędzi i rozwiązań informatycznych, staramy się dotrzeć do dłużnika i nakłonić do spłaty zadłużenia.
Jeśli jednak nie uda się odzyskać pieniędzy polubownie, nasze kancelarie poprowadzą Twoją sprawę w sądzie i u komornika dowolnego kraju. Sprawa jest wtedy prowadzona przez doświadczonych prawników, którzy napiszą pozew, skierują sprawę do egzkeucji i będą w stałym kontakcie z organami egzekucyjnymi, aż do momentu odzyskania Twoich pieniędzy.
Możesz liczyć na naszą pomoc w zakresie prawnym. Odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy, jakie kroki podjąć, a nasi prawnicy wesprą Cię zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Nasz zespół odpowie na pytania w zakresie prawa przewozowego, cywilnego, spółek, prawa handlowego, administracyjnego, konkurencji, czy też prawa upadłościowego.

Tysiące firm z całego swiata powierzyło nam swoje należności, które skutecznie odzyskaliśmy

Możemy pochwalić się setkami stałych, wieloletnich Klientów, w tym